12038/​71

Kaminur af belgisk granit, med ben, opsats og timekrans af bronze. 19. årh.s slutning. H. 37. B. 23.

Ingen synlige fejl eller mangler. Optræksnøgle medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag