12038/71
Kaminur af belgisk granit, med ben, opsats og timekrans af bronze. 19. årh.s slutning. H. 37. B. 23.
Ingen synlige fejl eller mangler. Optræksnøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag