2031/586
Robert Indiana og Mel Ramos (f. New Castle, Indiana 1928)
To kompositioner. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse 41×29. (2)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud