1921/116
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
En chalup i stille vejr. Sign. H. Lübbers 1910. Olie på lærred. 20×29.
Behov for rensning. Enkelt mindre afskalning.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud