2034/71
Orientalsk tæppe i Amritsar design. Sjælden kvadratisk størrelse. 21. årh.(aldrig anvendt). B. 294. L. 274. (no. 3036)
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag