1314/186
Ubekendt maler, 19. årh.
Portæt af en herre. Usigneret. Olie på lærred. 58×48.
Talrige krakeleringer. Enkelte minimale afskalninger.
Ældre malerier og møbler, 1. april 2013
Vurdering
Hammerslag
19 bud