2442/62
Spansk-filippinsk langbord af narratræ (Pterocarpus indicus). 18.-19. årh. H. 76. L. 240. B. 92.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Restaureret.
Vurdering
1147345 |