2412/237
Ubekendt maler, 18. årh.
Portræt af en kvinde. Usigneret. Olie på træ. 12×10,5.
Behov for rensning. Krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag