12038/133
Harry Kluge (f. København 1879, d. sst. 1963)
Skibe i høj sø. Sign. Harry Kluge. Olie på plade. 18×28,5. Rammemål 23,5×34.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag