2006/29
Orientalsk tæppe i Tyrkisk Ushak design. 21. årh.(aldrig anvendt). 205×157.
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag