1635/1630
Bordlampe af bemalt glas med svanemotiver. Monteret med pletsølv. 20. årh. H. 68 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 1. september 2016
Vurdering
Hammerslag
11 bud