1039/1106
Harald Wentzel (f. Præstø 1897, d. Greve 1961)
Skovparti. Sign. H. Wentzel. Olie på lærred. 45×64.
Kunstner rettet den 22. sept. 2010
Malerier, 29. september 2010
Vurdering
Hammerslag