2441/​883

Dansk møbeldesign

Kontorstol af mahogni, roterbart sæde betrukket med cognacfarvet læder. Udført og mærket hos Kvetny & Sønner.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter på sædet.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?