905/824
Gina Pellón (f. Cienfuegos, Cuba 1926, d. Paris 2014)
Uden titel, 1989. Sign. Gina Pellon. Olie på lærred. 130×97.
Proveniens: Galleri Syd, Sønder Alslev.
Seller informs: Ingen synlige fejl eller mangler.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag