1847/1651
Boksesæk og et par boksehandsker af brunt skind. Mærket Boxitalia. 20. årh. H. 79. (3)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Varia, 22. november 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
13 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||