12016/43
Erik Ortvad (f. Frederiksberg 1917, d. Kvänjarp, Sverige 2008, )
To kompositioner. Sign. Erik Ortvad, 11/220 og 69/200. Litografier i farver. Bladstørrelse 38×54/49×63. Uindrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag