2024/31
Dansk maler, 19. årh.
Opstilling med roser. Sign. J. Galster 1/7 1873. Olie på maleplade. 33×25.
Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag