2124/674
Andy Warhol, efter (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987)
Dollar. Tryksign. Andy Warol, 1242/3000. Stemplet CMOA på bagsiden. Offset i farver. Bladstørrelse 50×40. Uindrammet.
Småfolder omkring hjørnerne.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag