Samling bestående af HK kande 1,9 L, Manhattan isspand & istang, Manhattan vinkøler, Manhattan cocktailshaker, Manhattan køkkenrulleholder samt Alfredo Bistro to store kværne og fire små kværne, af poleret rustfrit stål. Udført hos Georg Jensen. (12)
Brugsspor, patina, herunder ridser og mærker.
Tvangssalg, 1. maj 2024
41 bud