12013/157
L. Johansen (, 19.-20. årh., dansk maler)
Parti fra Hornbæk. Sign. L. Johansen. Olie på lærred. 39×57.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag