12104/282
Jes Nordby (f. 1955)
Opstilling. Sign. Jes Nordby-80. Olie på papir. Lysmål 37,5×28,5. Indrammet.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag