1650/514
Doria
Bord/gulvlampe med røgfarvet glaskuppel, “forgyldt” base med fire fatninger. Udført og mærket hos Doria. Diam. 40.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 13. december 2016
Vurdering
Hammerslag
18 bud