Foto endnu ikke klar
1514/605
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
Komposition, 2000. Sign. Poul Anker Bech samt dateret og nummereret 4/40. Litografi i farver. Lysmål 56×46.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 31. marts 2015
Vurdering
Hammerslag
50 bud