2108/​1317

LOEWE

Taske af sort og brunt læder med gyldne beslag, skulderstrop, to rum med magnetlukning, en indvendig lynlås lomme og stribet for. H. 22 x B. 25 x D. 12,5 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med enkelte ridser udvendigt på læderet. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 24. februar 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag