2442/​932

Dansk snedkermester

Lille kommode af massiv eg. Front med seks skuffer med messinggreb. H. 43,5. B. 42. D. 51,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afsalg. Bagside med revner.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?