2103/​860

Jasper Morrison

“Glo-ball S-1”. Pendel med skærm af opalglas. Udført og mærket hos Flos. Diam. 32.

Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
1.000 DKK
(Autobud) 950 DKK
900 DKK
(Autobud) 850 DKK
800 DKK
750 DKK