2103/860
“Glo-ball S-1”. Pendel med skærm af opalglas. Udført og mærket hos Flos. Diam. 32.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag