Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
En kvinde køber blomster. Sign. P. Fischer samt utydelig datering under passepartouten. Håndkoloreret litografi. Lysmål 34,5×25.
Let gulnet. Undersøgt i rammen.
1160836 | ||
1053176 (Autobud) | ||
1160836 | ||
1053176 (Autobud) | ||
1160836 | ||
1053176 (Autobud) | ||
1160836 | ||
1053176 | ||
810239 |