12137/125
Sengustaviansk spejl i ramme af fyrretræ. 19. årh. H. 69. B. 52.
Brugsslitage. Enkelte løse/revnede lister.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag