Foto endnu ikke klar
888/316
Et par stager af forgyldt bronze grøn marmor med hunde. 19. årh. H. 15. L. 16. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag