Foto endnu ikke klar
888/​316

Et par stager af forgyldt bronze grøn marmor med hunde. 19. årh. H. 15. L. 16. (2)

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag