11946/32
Alfred Gregers-Rasmussen (f. 1904, d. 1994)
Landskab med korn travere, Bornholm. Sign. A. Gregers-Ras. Olie på lærred. 40×50. Rammemål 58×70.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag