Peter Bonde (f. København 1958)
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Bjørn Nørgaard (f. København 1947)
Martin Bigum (f. København 1966)
Charlatan Pop LP med omslag af Bjørn Nørgaard, usign. Martin Bigum LP, sign. og nummereret. Sort Sol EP med omslag af Christian Lemmertz, sign. og nummereret. Peter Bonde EP, usign., udgivet ved galleri Specta. Peter Bonde EP, usign., udgivet ved galleri Specta. (5)
Proveniens: Jytte og Jarl Borgens samling, København.
Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021