12114/​29

Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)

“Homo Ludens II” & “Homo Ludens III”. Figurkompositioner. Begge sign. Lis Zwick 2002, hhv. 82/250 og 151/250. Litografier i farver. Bladmål 30×21. Uindrammet. (2)

Sælger oplyser

Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.

Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

850 kr.

13 bud

850 kr.
800 kr.
750 kr.
700 kr.
650 kr.
600 kr.
550 kr.
500 kr.
480 kr.
460 kr.
440 kr.
420 kr.
400 kr.