12114/29
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Homo Ludens II” & “Homo Ludens III”. Figurkompositioner. Begge sign. Lis Zwick 2002, hhv. 82/250 og 151/250. Litografier i farver. Bladmål 30×21. Uindrammet. (2)
Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud