1927/1643
Et par franske Empire lysestager af delvis sortmalet bronze. Stemplede. 19. årh. H. 29. (2)
Restaureret med nyere gevind. Afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag
19 bud