2027/918
Dansk møbeldesign
Et par sideborde med stel af palisander, plader af glas. 1960erne. H. 50. L. 65. B. 50. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt