1411/1745
Hasselblad spejlrefleks kamera model 500 C, medfølgende Carl Zeiss objektiver, bagstykker, filtre samt kuffert med diverse tilbehør.
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 13. marts 2014
Vurdering
Hammerslag