1715/​1686

Rektangulært koøje af messing i sortmalet ramme. 20. årh. H. 66. B. 45.

Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 13. april 2017

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

(Autobud) 1.200 DKK
1.150 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK