2103/656
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
To kompositioner. En sign. Per Kirkeby 80, 193/500. Litografi og udstillingsplakat. Bladstørrelse 85×60 og 96×62. (2)
Undersøgt i ramme. Mindre folder omkring hjørnerne.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag