2437/177
Lego hest af udskåret og bemalet træ, monteret på hjul. H. 13 cm. L. 16 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger på malingen.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud