2437/177
Lego hest af udskåret og bemalet træ, monteret på hjul. H. 13 cm. L. 16 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger på malingen.
Vurdering
10 bud
164145 | ||
1135207 | ||
815067 | ||
508386 | ||
815067 | ||
508386 (Autobud) | ||
815067 | ||
508386 (Autobud) | ||
815067 | ||
508386 |