2203/29
Svensk rokoko spejl af forgyldt træ. Usigneret. 18. årh.s midte. H. 123. B. 56.
Almindelige håndterings- og alderstegn. Todelt spejlglas let forvitret pga. alder.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag