2203/​29

Svensk rokoko spejl af forgyldt træ. Usigneret. 18. årh.s midte. H. 123. B. 56.

Almindelige håndterings- og alderstegn. Todelt spejlglas let forvitret pga. alder.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag