2022/641
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Man kan altid få en Pige til at smide Tøjet”, 1987. Sign. Kvium 87, E.A 14/20. Litografi i farver. Bladstørrelse 60×47,5. Uindrammet.
Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud