2006/1278
Bælte af brunt alligatorskind med et sølvfarvet H spænde. Str 90. Længde ca. 103 cm og tre huller.
Original æske medfølger. Nypris ca. DKK 18.000.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Fremstår med enkle ridser på spændet. Alle mål er cirkamål.
Smykker, 5. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud