2119/​360

Træstamme af patineret træ. 20. årh. H. 103. Diam. ca. 33.

Proveniens: Erik Brandt.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag