2119/360
Træstamme af patineret træ. 20. årh. H. 103. Diam. ca. 33.
Proveniens: Erik Brandt.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag