12203/3
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Conversation”. Sign. Corneille 80. Litografi i farver nr. 57/300. Bladmål 50,3×65,8. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag