1934/​10

Dansk barok hjørnearmstol af bøgetræ. 18. årh.s midte.

Ormehuller. Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 19. august 2019

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag