11946/​113

Et par lysestager i barokform af hhv. sølv og sterlingsølv. Stemplet H.J. 830S og HJ Sterling. Udfyldte. H. 18. (2)

Mindre ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
(Autobud) 650 DKK
650 DKK
600 DKK