11946/113
Et par lysestager i barokform af hhv. sølv og sterlingsølv. Stemplet H.J. 830S og HJ Sterling. Udfyldte. H. 18. (2)
Mindre ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag