2008/326
Et par samt en enkel balusterformet vase af porcelæn, Kgl. P. og B&G, dekorerede i farver og guld med roser, modellerede med ansigter ved hanke. Nr. 1225 8648. 19.-20. årh. H. 22 og 20,5. (3)
B&G vaser med slitage på guld.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud