2102/166
Et par franske kirkestager af messing hver til syv lys. 20. årh. H. 91 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud