12038/56
“Homages I.W. Larsen”. Sign. Monogram EW 58. Olie på lærred. 45×34,5. Rammemål 48×38.
Krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag